Persoonlijk Ondersteuner (tijdelijk) - EVB

Persoonlijk ondersteuner
Open t/m 3 juni
Persoonlijk Ondersteuner (tijdelijk) - EVB
Associate Degree
24 - 36 uren per week
Welkom bij Commissarislaan 35-7! Waar we met een warm en betrokken team zorg en ondersteuning bieden aan zeven ouder wordende cliënten. Wij zijn op zoek naar een Persoonlijk Ondersteuner die in verband met een collega die op zwangerschapsverlof gaat tijdelijk ons team komt verstreken. Word jij tijdelijk onze nieuwe collega? De koffie staat klaar!

In deze omgeving kom je werken

Op deze locatie bieden we zorg en ondersteuning aan zeven ouder wordende cliënten in de leeftijd van 54 tot 80 jaar oud. De cliënten hebben allemaal een ernstige verstandelijke beperking, waardoor onze communicatie voornamelijk non-verbaal verloopt. Er is ook sprake van psychiatrische, sociale en emotionele problematiek. We werken nauw samen met verwanten en andere disciplines om de cliënten optimale zorg te kunnen verlenen.

Wij zijn een team van negen mensen, bestaande uit vrouwen en mannen. Ons team streeft er naar dat de cliënten een zo goed mogelijk leven kunnen leiden. Op deze locatie gaat alles op een rustig en ontspannen tempo, zodat het voor iedereen als thuis voelt. Wij hebben vier diensten op één dag, twee ochtenddiensten en twee avonddiensten. Waarbij je altijd samen werkt met een collega en je samen de verantwoordelijkheid draagt.

Dit ben jij

  • Je hebt minimaal niveau 5 werk- en denkniveau met ervaring in de gehandicaptenzorg. Je bent bereid (praktijk)scholingen te volgen;
  • Je bent inzetbaar tot in ieder geval midden februari 2024;
  • Je hebt affiniteit met verzorging en verpleegkundige handelingen;
  • Je bent een kartrekker, communiceert duidelijk en ziet het werk liggen.

Hoe ziet de rol er uit

De cliënten vragen ondersteuning bij alle aspecten van het dagelijkse leven gedurende de hele dag. Hierin zijn zij vrijwel volledig afhankelijk van hun omgeving. Wij werken vanuit het ontwikkelingsdenken en LACCS. In de methodiek is veel aandacht voor de lichamelijke ontwikkeling van cliënten en hoe zij de wereld ontdekken en begrijpen.

Jij ziet de kleine signalen van de cliënten en werkt nauwkeurig en zorgvuldig. Hierdoor begrijp jij hun gedachten, gevoelens en zie jij de onderliggende factoren voor het gedrag. Waarbij jij oog hebt voor de non-verbale communicatie van de cliënt. Je bent creatief en bedenkt nieuwe oplossingen en werkwijzen om het leven van de cliënt elke dag een beetje beter te maken.

Als persoonlijk ondersteuner zorg jij ervoor dat de ondersteuningsplan van elke cliënt up to date blijft. Naast de dagelijkse zorg en begeleiding heb jij een voortrekkers en coachende rol in het team bij de uitvoering van dit ondersteuningsplan. In jouw begeleiding heb je aandacht voor het opbouwen en onderhouden van een (langdurige) relatie met de cliënt en de mensen die om de cliënt heen staan. Je bent in staat kalm en passend te reageren, ook als er stressvolle en onverwachte situaties optreden. Juist dan heb je oog voor dat wat de cliënt nodig heeft.

Je kunt goed kijken naar je eigen handelen en dat van jouw collega’s en maakt dit bespreekbaar. Je bent in staat je eigen handelen bij te stellen om de juiste zorg en ondersteuning te bieden aan de cliënt. Doordat jij goed observeert en signaleert, zie jij de dynamiek in een team, zowel op inhoudelijk als organisatorisch vlak. Dit bespreek je met collega’s, de orthopedagoog en leidinggevende. Samen met hen bespreek je welke resultaten er behaald (moeten) worden met het team.

Wat bieden wij?

  • Een contract van minimaal 24 uur per week, waar je tot midden februari als Persoonlijk Ondersteuner op deze locatie wordt ingezet;
  • Een bruto maandsalaris tussen €2.821,- en €3.938,- (o.b.v. 36 uur) conform de CAO Gehandicaptenzorg FWG 45, met 8% vakantiegeld én 8,33% eindejaarsuitkering;
  • Een reiskostenvergoeding conform de CAO Gehandicaptenzorg. Daarnaast bieden wij je, afhankelijk van je reisafstand (woon-werk), een tijdelijke aanvulling en een volledige vergoeding als je reist met het OV;
  • Een goede pensioenregeling via het Pensioenfonds Zorg en Welzijn;
  • Een uitgebreid aanbod aan leuke opleidings- en leermogelijkheden, waaronder inspirerende leercafés, methodiektrainingen en collegeavonden met bekende sprekers.

Zijn jij en Frion een match? Dan wil je natuurlijk goed van start in jouw nieuwe rol. Wij zorgen voor een goed inwerkprogramma en je krijgt een buddy.

Benieuwd wat Frion jou nog meer te bieden heeft? Neem contact met ons op om kennis te maken!

Over Frion

Frion biedt ondersteuning aan kinderen, volwassen en ouderen met een lichte, matige en ernstige verstandelijke beperking in de regio Noordwest Overijssel. Frion wil talent (h)erkennen, bijdragen aan een goed leven, zorgen voor mooi werk, en professionele ontwikkeling ondersteunen. Zowel voor cliënten als medewerkers. Bijna 1.000 cliënten maken op verschillende manieren gebruik van de ondersteuning van Frion. Denk hierbij aan logeren, buitenschoolse opvang, begeleiding in je eigen huis, in de klas, dagbesteding, werken en wonen bij Frion. Achter hen staan rond de 1000 professionals.

Lees meer over Frion…

Contact info
Daphne Nijland
Daphne Nijland

Ik weet alles over deze vacature!

Ja, ik wil solliciteren

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Tevens geven wij geen toestemming om de vacature (automatisch) te plaatsen op externe vacaturesites.

Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang.

Nog 2 andere vacatures als persoonlijk ondersteuner

Welkom bij onze competentie check, veel succes!